| Hydraulikkpumper | |
|---|---|
| Aksling type | Kilespor |
| Maks turtall | 600 |
| Flens | Oval - 2 bolt |
| Design | Fast |
| Aksling | Ø25 mm |
| Deplasement | 100.0 cm3/omdr. |
| Maks kontinuerlig moment | 240 Nm |
| Type | Geroler |
| Grensesnitt - hydraulikk | |
|---|---|
| Tikobling | 1/2 BSP |
| Generelt | |
|---|---|
| Arbeidstrykk | 175 Bar |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 7.0 kg |
| Produsent | Vincke |
| Makstrykk | 225 bar |
| Modellkode | VNKR 100 2A D |
| Kategori | Motorer |
| Funksjon | Orbitmotor |
