| Hydraulikkpumper | |
|---|---|
| Type | Gerotor |
| Aksling type | Kilespor |
| Maks turtall | 250 |
| Flens | Oval - 2 bolt |
| Design | Fast |
| Aksling | Ø25 mm |
| Deplasement | 250.0 cm3/omdr. |
| Maks kontinuerlig moment | 380 Nm |
| Grensesnitt - hydraulikk | |
|---|---|
| Tikobling | 1/2 BSP |
| Generelt | |
|---|---|
| Arbeidstrykk | 110 Bar |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 6.7 kg |
| Produsent | Vincke |
| Makstrykk | 180 bar |
| Modellkode | VNKP 250 2A D |
| Kategori | Motorer |
| Funksjon | Orbitmotor |
