| Signal | 4-20mA (ISDS) |
| Kontakt | 6-pin M16 |
| Trykkområde | 0 - 600 bar |
| Generelt | |
|---|---|
| Arbeidstrykk | 900 Bar |
| Produsent | Hydrotechnik |
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Modellkode | 34P3-18-S-01.37A2 |
| Kategori | Måleutstyr |
| Funksjon | Trykksensor |
| Signal | 4-20mA (ISDS) |
| Kontakt | 6-pin M16 |
| Trykkområde | 0 - 600 bar |
| Generelt | |
|---|---|
| Arbeidstrykk | 900 Bar |
| Produsent | Hydrotechnik |
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Modellkode | 34P3-18-S-01.37A2 |
| Kategori | Måleutstyr |
| Funksjon | Trykksensor |