| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 24VDC |
| Tilhørende Spole | B20 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 13.1 mm |
| Spole lengde | 35.7 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B20-24C-18H |
| Kategori | Ventiler |
| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 24VDC |
| Tilhørende Spole | B20 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 13.1 mm |
| Spole lengde | 35.7 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B20-24C-18H |
| Kategori | Ventiler |