| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 220VAC |
| Tilhørende Spole | B30 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 16.1 mm |
| Spole lengde | 50.0 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B30-220A-28H |
| Kategori | Ventiler |
| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 220VAC |
| Tilhørende Spole | B30 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 16.1 mm |
| Spole lengde | 50.0 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B30-220A-28H |
| Kategori | Ventiler |