| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 220VAC |
| Tilhørende Spole | B50 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 19.1 mm |
| Spole lengde | 56.0 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B50-220A-33H |
| Kategori | Ventiler |
| Elektrisk | |
|---|---|
| Spenning | 220VAC |
| Tilhørende Spole | B50 |
| Kontakt | DIN - Hirschmann |
| Spole innvendig diameter | 19.1 mm |
| Spole lengde | 56.0 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Produsent | Flucom |
| Modellkode | B50-220A-33H |
| Kategori | Ventiler |